Yükleniyor...
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Teknik Altyapımız

1. Proje Uygulama Metotlarımız

ENVİ Elektromekanik olarak Proje, Etüd ve Uygulama kapsamıyla Fizibilite Raporlandırmadan Proje Hazırlıklarına ve Saha Uygulamalarına kadar geniş bir çerçevede hizmet vermekteyiz.

Proje uygulamalarımızda, avam proje kontrolleri tecrübeli teknik birimimiz tarafından titizlikle yapılarak uygulama projeleri hazırlanır. Bu bağlamda saha personeli de uygulama projeleri hazırlıklarında sürecin içerisine dâhil edilerek uygulamadaki aksaklıklar en aza indirgenir.

Proje uygulamalarında işletme ve bakım kolaylıkları ile enerji verimliliği en üst düzey önemde ele alınmaktadır. Endüstriyel işletmeler de dâhil olmak üzere her nevi kurulumda maksimum emre amadelik ve minimum enerji tüketimi temel prensibimiz olmuştur.

Sistem kurulumunda kullanılacak her türlü ekipman, ürün ve malzeme titizlikle seçilerek, uygulamaya azami uygunluk gözetilir. Sistem ve Ekipman seçimlerinde özellikle son teknolojik çözümler dikkate alınır. Bu bağlamda kurulumu yapılacak sistemler uzun ömürlü ve gelecek gelişimlere uygun olmaktadır.

2. Ekip ve Altyapı Gücümüz

Elektrik ve Mekanik Sistem proje, etüd ve uygulamalarında tamamı kendi ekipleri ve mühendis / yönetim kadrosu ile çalışan ENVİ Elektromekanik, bu bağlamda siz değerli müşterilerine tüm kurulumlarında maksimum güven ve minimum risk ilkesi ile hizmet vermektedir.

ENVİ Elektromekanik kurucu mühendis / yönetim kadrosu ve ekibi yurtiçi ve yurtdışı projeler ile çok uluslu projelerde de elde ettiği deneyimi tüm proje, etüd ve uygulamalarında değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.